رفتن به مطلب

با توجه به آماده سازی و تامین زیرساخت لازم جهت تبدیل انجمن به یک منبع آموزشی در حوزه امنیت و ارزیابی امنیت، لطفا فایل های خود را در انجمن پیوست نمایید. در غیر این صورت تاپیک شما حذف خواهد شد.

 

تخته امتیازات


مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز در 07/09/20 در همه بخش ها

  1. 1 امتیاز
    شبکه خصوصی مجازی یا به اختصار VPN یک شبکه خصوصی را از طریق یک شبکه عمومی مانند اینترنت گسترش می دهد . وی پی ان این امکان را به ما می دهد تا رایانه خود را برای ارسال و دریافت داده ها از طریق یک شبکه عمومی به طور مستقیم با یک شبکه خصوصی متصل کنیم و از قابلیت های آن مانند امنیت بالا و مدیریت سیاست های شبکه خصوصی بهرمند شویم در لینوکس کالی گزینه وی پی ان به طور پیش فرض غیر فعال می باشد که در این آموزش اضافه کردن یک VPN و فعال کردن VPN در Kali Linux را فرا خواهید گرفت چرا باید از VPN استفاده کنیم ؟ VPN حریم شخصی را فراهم کرده و آدرس IP شما را پنهان می کند. استفاده از هر شبکه با رمزگذاری (عمومی یا خصوصی یا وای فای رایگان) به طور محرمانه از هر کجا به خانه یا شبکه کاری خود می توانید متصل شوید دور زدن سانسور و نظارت بر محتوا دور زدن فایروال و سیاست سانسور در محل کار یا هر جایی! دسترسی به خدمات محدود شده منطقه ای در هر مکانی ارسال یا دریافت فایل ها به صورت خصوصی مخفی کردن تماس های صوتی / VOIP پنهان کردن شناسه خود وقتی که از موتورهای جستجو استفاده می کنید عملیات تست نفوذ فعال کردن VPN در کالی لینوکس ترمینال کالی را باز کنید و دستور زیر را تایپ کنید : apt install network-manager-openvpn-gnome network-manager-pptp network-manager-pptp-gnome strongswan-nm network-manager-vpnc network-manager-vpnc-gnome اکنون می توانید یک اتصال VPN اضافه کنید

تاریخچه انجمن امنیتی ایران سایبر

شرکت امنیتی ایران سایبر با بکار گیری افراد متخصص در حوزه امنیت و ارائه راه کار در زمینه امنیت شبکه و امنیت بانک های اطلاعاتی در سال ۲۰۰۹ کار خود را آغاز نمود.

این شرکت با تعریفی جدید از ارائه خدمات و مشاوره در حوزه امنیت سازمان ها و مراکز، تست نفوذ، و برنامه نویسی در تعاملی سازنده با سازمان ها، مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و آماده همکاری با شرکت ها و ارگان های مختلف می باشد.

رعایت قوانین

شرکت و انجمن امنیتی ایران سایبر با توجه به حضور مجاز و رسمی در محافل امنیتی و شرکت های ارزیابی امنیت ملزم به رعایت قوانین بوده و کاربران انجمن نیز ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

×
×
  • اضافه کردن...