رفتن به مطلب

با توجه به آماده سازی و تامین زیرساخت لازم جهت تبدیل انجمن به یک منبع آموزشی در حوزه امنیت و ارزیابی امنیت، لطفا فایل های خود را در انجمن پیوست نمایید. در غیر این صورت تاپیک شما حذف خواهد شد.

 

تخته امتیازات


مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز در ۲۲/۰۷/۰۶ در همه بخش ها

  1. 1 امتیاز
    بسم الله الرحمن الرحیم خب همونطور که از نام تاپیک پیداست این تاپیک مربوط میشه به آموزش جامع روش های بایپس سرویس CloudFlare خب من در پست اول به معرفی CloudFlare و از پست های بعدی به آموزش روش های بایپس می پردازم خب CloudFlare چیست؟ این سرویس با ارائه خدمات امنیتی باعث بهبودی عملکرد سایت ما میشود.سایتی که از این سرویس استفاده می کند 40 درصد سریعتر بارگذاری می شوند و 60 درصد موجب صرفه جویی در مصرف پهنای باند می شود که موجب بالارفتن امنیت وب سایت می شود از جمله دیگر خدماتی که ارائه می کند این است که ربات ها و Crawler هایی که مشکوک که به وب سایت شما آسیب می رساند را به اصطلاح بن کرده و از ورود به سایت و اعمال فعالیت های تخریبی جلوگیری می کند. البته خدمات این سرویس تنها موارد ذکر شده نیست بلکه فراتر هم میرود اما گفتن آن در این مبحث زیاد جایز نیست در پست بعدی اولین روش بایپس رو توضیح خواهم داد یا علی

تاریخچه انجمن امنیتی ایران سایبر

شرکت امنیتی ایران سایبر با بکار گیری افراد متخصص در حوزه امنیت و ارائه راه کار در زمینه امنیت شبکه و امنیت بانک های اطلاعاتی در سال ۲۰۰۹ کار خود را آغاز نمود.

این شرکت با تعریفی جدید از ارائه خدمات و مشاوره در حوزه امنیت سازمان ها و مراکز، تست نفوذ، و برنامه نویسی در تعاملی سازنده با سازمان ها، مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و آماده همکاری با شرکت ها و ارگان های مختلف می باشد.

رعایت قوانین

شرکت و انجمن امنیتی ایران سایبر با توجه به حضور مجاز و رسمی در محافل امنیتی و شرکت های ارزیابی امنیت ملزم به رعایت قوانین بوده و کاربران انجمن نیز ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

×
×
  • اضافه کردن...