رفتن به مطلب

با توجه به آماده سازی و تامین زیرساخت لازم جهت تبدیل انجمن به یک منبع آموزشی در حوزه امنیت و ارزیابی امنیت، لطفا فایل های خود را در انجمن پیوست نمایید. در غیر این صورت تاپیک شما حذف خواهد شد.

 

MR.D3F417

New Member
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral
 1. MR.D3F417

  پیدا نشدن آیپی سرور

  ارور توی تصویر بالا مشخص هست
 2. MR.D3F417

  پیدا نشدن آیپی سرور

  خب من از ابزار اول روبی استفاده کردم ولی ارور گرفتم :
 3. MR.D3F417

  پیدا نشدن آیپی سرور

  سلام من میخوام آیپی اصلی سرور زیر رو بگیرم با هر ابزاری بگید اسکن کردم و کلا میگه این سرور اصلا وجود خارجی نداره با مالتگو اسکن کردم و کلوفالر رو نشون داد ولی باز هم آیپی این دامنه رو نمیداد!!!! که من بگیرم و کلوفالر رو دور بزنم لطفا کمک کنید ادیت شده توسط مدیر انجمن : آدرس سایت - تارگت به علت انتشار حذف گردید.

تاریخچه انجمن امنیتی ایران سایبر

شرکت امنیتی ایران سایبر با بکار گیری افراد متخصص در حوزه امنیت و ارائه راه کار در زمینه امنیت شبکه و امنیت بانک های اطلاعاتی در سال ۲۰۰۹ کار خود را آغاز نمود.

این شرکت با تعریفی جدید از ارائه خدمات و مشاوره در حوزه امنیت سازمان ها و مراکز، تست نفوذ، و برنامه نویسی در تعاملی سازنده با سازمان ها، مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و آماده همکاری با شرکت ها و ارگان های مختلف می باشد.

رعایت قوانین

شرکت و انجمن امنیتی ایران سایبر با توجه به حضور مجاز و رسمی در محافل امنیتی و شرکت های ارزیابی امنیت ملزم به رعایت قوانین بوده و کاربران انجمن نیز ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

×
×
 • اضافه کردن...