رفتن به مطلب

با توجه به آماده سازی و تامین زیرساخت لازم جهت تبدیل انجمن به یک منبع آموزشی در حوزه امنیت و ارزیابی امنیت، لطفا فایل های خود را در انجمن پیوست نمایید. در غیر این صورت تاپیک شما حذف خواهد شد.

 

hamid912

New Member
  • تعداد ارسال ها

    3
  • تاریخ عضویت

  • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral
  1. به دانشگاه مدنظرم ،خیر دسترسی ندارم
  2. .بعضی دانشگاه ها رو بله هک انجام شده و دسترسی به یوزر و پسوردش دارم اما الان دسترسی به یوزر و پسورد های جدید همان دانشگاه یا دانشگاه های دیگه ای مدنظر هست که بتونه برام کسی انجام بده
  3. با سلام وقت بخیر بنده درخواست کرک پسورد دسترسی دیتابیس پزشکی دانشگاه امریکایی برای دسترسی به مقالات پزشکی را دارم. آیا کسی در این زمینه میتواند کمکی کند ؟ هزینه درخواستی نیز اعلام شود . ممنون

تاریخچه انجمن امنیتی ایران سایبر

شرکت امنیتی ایران سایبر با بکار گیری افراد متخصص در حوزه امنیت و ارائه راه کار در زمینه امنیت شبکه و امنیت بانک های اطلاعاتی در سال ۲۰۰۹ کار خود را آغاز نمود.

این شرکت با تعریفی جدید از ارائه خدمات و مشاوره در حوزه امنیت سازمان ها و مراکز، تست نفوذ، و برنامه نویسی در تعاملی سازنده با سازمان ها، مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و آماده همکاری با شرکت ها و ارگان های مختلف می باشد.

رعایت قوانین

شرکت و انجمن امنیتی ایران سایبر با توجه به حضور مجاز و رسمی در محافل امنیتی و شرکت های ارزیابی امنیت ملزم به رعایت قوانین بوده و کاربران انجمن نیز ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

×
×
  • اضافه کردن...