رفتن به مطلب

با توجه به آماده سازی و تامین زیرساخت لازم جهت تبدیل انجمن به یک منبع آموزشی در حوزه امنیت و ارزیابی امنیت، لطفا فایل های خود را در انجمن پیوست نمایید. در غیر این صورت تاپیک شما حذف خواهد شد.

 

smarti

New Member
  • تعداد ارسال ها

    1
  • تاریخ عضویت

  • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral
  1. سلام وقت بخیر دوستان به دسترسی یکسری سایتهای دانشگاهی با پسوند .edu یا .ac نیاز دارم . دسترسی دانشجو مدنظرم هست نمونه های زیر رو ببینید متوجه خواهید شد چطور سایتهایی هستند: https://canvas.ucsc.edu/eportfolios/729/hotel/ https://people.ucsc.edu/~sherzer/phdphd.html https://canvas.uw.edu/eportfolios/69978/Download_new_music https://blogs.ubc.ca/newresearch/delete-telegram-account-in-farsi/ https://canvas.ubc.ca/eportfolios/44658/ajor_nasooz https://canvas.cornell.edu/eportfolios/539/hotel_ticket/ https://sites.coecis.cornell.edu/educontent/what-are-the-features-of-site-design-with-wordpress/ و سایتهای مشابه اینها.... هر کسی میتونه دسترسی این قسمت از سایتها رو تهیه کنه لطفا بهم پیام بده مرسی

تاریخچه انجمن امنیتی ایران سایبر

شرکت امنیتی ایران سایبر با بکار گیری افراد متخصص در حوزه امنیت و ارائه راه کار در زمینه امنیت شبکه و امنیت بانک های اطلاعاتی در سال ۲۰۰۹ کار خود را آغاز نمود.

این شرکت با تعریفی جدید از ارائه خدمات و مشاوره در حوزه امنیت سازمان ها و مراکز، تست نفوذ، و برنامه نویسی در تعاملی سازنده با سازمان ها، مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و آماده همکاری با شرکت ها و ارگان های مختلف می باشد.

رعایت قوانین

شرکت و انجمن امنیتی ایران سایبر با توجه به حضور مجاز و رسمی در محافل امنیتی و شرکت های ارزیابی امنیت ملزم به رعایت قوانین بوده و کاربران انجمن نیز ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

×
×
  • اضافه کردن...