رفتن به مطلب

با توجه به آماده سازی و تامین زیرساخت لازم جهت تبدیل انجمن به یک منبع آموزشی در حوزه امنیت و ارزیابی امنیت، لطفا فایل های خود را در انجمن پیوست نمایید. در غیر این صورت تاپیک شما حذف خواهد شد.

 

morynew

New Member
 • تعداد ارسال ها

  5
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

3 Neutral

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمی شود.

 1. morynew

  unpack plz

  On 12/15/2020 at 10:51 AM, morynew said: با سی پلاس پلاس نوشته شده 64 بیت هست پک شده Safengine Shielden با ساخته میشه lic.key میخواد که از سیستم میخونه یه فایل HIWD فقط میخوام انپک شه که بقیه کاراشو انجام بدم ممنون unpackme.rar
 2. morynew

  unpack plz

 3. morynew

  unpack plz

  با سی پلاس پلاس نوشته شده 64 بیت هست با Safengine Shielden پک شده و با HIWD که از سیستم میخونه یه فایل lic.key میخواد که با همون Safengine Shielden ساخته میشه ... فقط میخوام انپک شه که بقیه کاراشو انجام بدم ممنون
 4. morynew

  unpack plz

  سلام دوستان یه فایل دارم میخوام کمک کنید آنپک بشه unpackme.rar

تاریخچه انجمن امنیتی ایران سایبر

شرکت امنیتی ایران سایبر با بکار گیری افراد متخصص در حوزه امنیت و ارائه راه کار در زمینه امنیت شبکه و امنیت بانک های اطلاعاتی در سال ۲۰۰۹ کار خود را آغاز نمود.

این شرکت با تعریفی جدید از ارائه خدمات و مشاوره در حوزه امنیت سازمان ها و مراکز، تست نفوذ، و برنامه نویسی در تعاملی سازنده با سازمان ها، مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و آماده همکاری با شرکت ها و ارگان های مختلف می باشد.

رعایت قوانین

شرکت و انجمن امنیتی ایران سایبر با توجه به حضور مجاز و رسمی در محافل امنیتی و شرکت های ارزیابی امنیت ملزم به رعایت قوانین بوده و کاربران انجمن نیز ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

×
×
 • اضافه کردن...