انجمن تیم امنیتی ایران سایبر

درخواست آموزش در رابطه با اینستگرام

شروع موضوع توسط oLd_owL ‏22/4/19 در انجمن ابزار و مقالات کرک

1. لطفا فایل های خود را جهت ماندگاری در انجمن اپلود کنید در صورت مشاهده لینک اپلود خروجی , تاپیک حذف خواهد شد .
    بستن اطلاعیه
بستن اطلاعیه

درود مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .

شرکت امنیتی ایران سایبر - برگزار کننده دوره های آموزشی و مسابقات فتح پرچم (CTF)
  1. oLd_owL
    کاربرتازه وارد

وضعیت:
    oLd_owL
    Main os:
    Windows
    با سلام و خسته نباشید ؛
    وقتتون بخیر دوستان.
    من چند وقتی هست که دنبال چند مورد از آموزش های اینستگرام هستم و به دنبال اینم که درآمد کسب کنم از این راه ، و جدیداً هم به جد افتادم دنبالش.
    چند تا سوال داشتم و درواست کمک ( آموزش ) ، شاید بنده خدایانی مثل من تو گوگل سرچ میسزنن و واسشون مفید باشه.
    درخواست اولم ، در واقع سوال اولم اینه که کرک کردن و دسترسی به پیج اینستگرام شدنی هست یا خیر ؟ در ادامه اگه جواب بله هست ؛ من با Sentry MBA و حالا با کنفیگ و دم و تشکیلاتی که از یه فروم دیگه گرفتم سعی در کرک کردن داشتم اما خب به نتیجه ای نرسیدم. علاقه دارم از ریشه این مسئله رو یاد بگیرم.
    درخواست دومم اینه که یه آموزشی بابت اینکه امنیت پیج اینستگرام رو تضمین میکنن بر چه اساسی هست رو قرار بدید. به عنوان مثال خیلی از سلبریتی ها پایین پیج هاشون نوشتن تامین امنیت مثلا فلانی ؛ یعنی این دوستان فقط Two step verfication رو فعال میکنن یا اینکه کار دیگه ای انجام میدن ؟ و این چه فرآیندی هست ؟
    درخواست سومم راجب اینه که نظرتون راجب پنل افزایش فالوور اینستگرام و لایک اینستگرام چی هستش.

ازتون ممنون میشم که حتی شده نظر کوتاهتون رو هم به اشتراک بزارید.

dealer از این پست تشکر کرده است.
  2. arman1386
    کاربرتازه وارد

وضعیت:
    ارمان
    Main os:
    Linux
    خوب اموزش های سنتری که تو اپارات پره و در خصوص پنل افزایش لایک و ویوور خوب هرچقدر بیشتر باشه اعتماد مردم بیشتر جمع میشه

3. oLd_owL
    کاربرتازه وارد

وضعیت:
    oLd_owL
    Main os:
    Windows
    کار کردن با Sentry واسم مشکلی نیست ، همونطور که تو نوشته هام هم گفتم مشکل از احتمالاً کانفیگ بوده. باز با این حال علاقه دارم دوباره مرور کنم از پایه.
    و در خصوص پنل هم متوجه منظورتون نشدم.

4. arman1386
    کاربرتازه وارد

وضعیت:
    ارمان
    Main os:
    Linux
    خوب ببینید بعضی از برنامه ها هستند که میتوند برای شما فالوور بیارند شما یک سرچ توی کافه بازار بزنید کاملا منظور من رو میفهمید

5. JOK3R

وضعیت:
    dreams
    Name:
    james
    Main os:
    Windows
    درود
    در جواب سوال اولتون که گفتید میخواید از ریشه یاد بگیرید کرک (bruteforce) کنید باید برنامه نویسی یاد بگیرید
    در مورد سوال دومتون که گفتید تامین امنیت اینستاگرام (کاملا چیز مضحکی است52.gif) همچین چیزی در حقیقت وجود نداره!
    وقتی شما تامین کننده امنیت اینستاگرام میشید که برید برای این شرکت کار کنید و یکی از هزاران توسعه دهنده این App باشید و روی خود App کار کنید

درباره سوال سومتون اطلاعاتی ندارم:-??

0x3a، blackops، dead_silyutls و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. oLd_owL
    کاربرتازه وارد

وضعیت:
    oLd_owL
    Main os:
    Windows
    ممنون از پاسخگوییتون !
    بابت راهنمایی در مورد کرک ممنونم ؛ و در مورد بحث سوال دوم هم با شما موافقم ، واقعاً نمیفهمم امنیت پیج دیگه چه چیزیه ! یه آپشن هست که اونم Two Step Verfication هست که میای شماره موبایلتو ثبت میکنی !هر چقدر هم تو فروم های ایرانی و خارجی سرچ کردم چیزی نیود !
    ممنون

IWHH(Mobin) و JOK3R از این پست تشکر کرده اند.
بارگذاری...

کاربرانی که از تاپیک دیدن کرده اند (کل: 5)

1. DawnInAllah
  2. Boalwou
  3. DenmarkDCB
  4. syringe
  5. JOK3R
به انجمن تخصصی امنیت ایران سایبر خوش آمدید . برای مشاهده تمامی تالار ها و امکانات ثبت نام کنید .