انجمن تیم امنیتی ایران سایبر

سوال راجب پیدا کرن ایپی مودم

شروع موضوع توسط Mr.bilakh ‏17/7/15 در انجمن Network Security Q/A

1. لطفا فایل های خود را جهت ماندگاری در انجمن اپلود کنید در صورت مشاهده لینک اپلود خروجی , تاپیک حذف خواهد شد .
    بستن اطلاعیه
بستن اطلاعیه

درود مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .

حامی مسابقات و برگزار کننده دوره های پیشرفته ارزیابی امنیت برای سازمان ها فتح پرچم (CTF)
  1. Mr.bilakh
    کاربرتازه وارد

وضعیت:

یه سوال دارم من چجوری ایپی مودم اطرافمو پیدا کنم و در مرورگرم سرچ کنم یوز پسورد رو بخواد تا وارد پنل بشیم

ایپی پنل رو میخوام پیدا کنم میشه راهنمایی کنید خیلی مهمه اگه با ایپی اسکنر هست چجوری رنج ایپیشو بفهمم؟

2. khofash
    کاربرتازه وارد

وضعیت:
    سلام
    راه های زیادی وجود داره مثل استفاده کردن از برنامه هایی مانند Angri Ip هست که دستور العمل استفادشو میتونین با یه سرچ ساده پیدا کنین یا میتونین از برنامه دامپر استفاده کنین و به وایرلس های اطراف متصل شده و بعد از اتصال وارد سایتی مانند
    HTML:
    https://www.whatismyip.com
    شده و آی پی قربانی رو بدست بیارین.
    البته من به شما پیشنهاد میکنم که از این موضوع منصرف بشید چون به راحتی توسط پلیس فتا شناسایی می شوید
    موفق باشید

JOK3R، WH!T3_W01F و NegaR از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. WH!T3 W01F
    مدیر بازنشسته

وضعیت:
    usr/bin/perl/!#
    Name:
    WH!T3_W01F
    Main os:
    Windows
    دوست عزیز خیلی ها که تازه با مودم هکینگ اشنا شدند این سوال براشون بوجود میاد.
    ببینید میدونم شما الان فکر میکنید میخواید ایپی مودم های وایرلس اطرافتون رو پیدا کنید ایپیشونو بزنید و صفحه لاگین بیاد و وارد شید و پسورد هم ببینید و ...
    دوست عزیز همچین چیزی امکان پذیر نیست و فقط به شانس بستگی داره.
    اولین دلیل : در همه ی مودم ها پورت 23 باز نیست ! و ممکن هست مودم های اطراف شما پورت 23 شون باز نباشه که حتی اگر شما ایپشون هم پیدا کردید بتونید بشون وصل شید و اقدام به لاگین به پنل کنید !
    دومین دلیل : دوست عزیز معلوم نیست که ISP مودم اونا با شما یکی باشه که مثلا با رنج ای پی خودتون بتونید ایپی اونارو پیدا کنید !
    سومین دلیل : ISP ها معمولا به صورت کاملا Random به مشترکین ایپی میدن و اینطور نیست که شما فکر کنید مثلا شما مخابرات دارید همسایه بغل شما هم مخابرات داره و ای پی شما 2.178.220.34 هست پس ایپی اون هم حتماً بین 2.178.220.1 تا 2.178.220.255 هست !
    بهتر است این فکر رو از سرتون بیرون کنید چون بسیار شانسی هست و شانس اینکار هم بسیار کم هست مگر مهندسی اجتماعی !
    شما میتونید تکنیک های وایرلس هکینگ رو در بخش وایرلس هکینگ یاد بگیرید :
    برای نمایش این قسمت باید وارد سیستم شوید یا اینکه ثبت نام نمایید
    موفق باشید

JOK3R، khofash و NegaR از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Mr.bilakh
    کاربرتازه وارد

وضعیت:
    باتشکر از شما بنده میدونم به این راحتی نیست به پنل نفوذ کردن من فقط میخوام ببینم راهی هست برای پیدا کردن ایپی پنلش همین :D

بازهم دستتون دردنکنه بابت راهنمایی

WH!T3_W01F از این پست تشکر کرده است.
  5. WH!T3 W01F
    مدیر بازنشسته

وضعیت:
    usr/bin/perl/!#
    Name:
    WH!T3_W01F
    Main os:
    Windows
    دوست عزیز اگر شانستون خوب باشه میتونید از این روش استفاده کنید :
    برید در گوگل بزنید "my ip" سپس ایپیتون رو خود گوگل نشون میده.
    بعد عدد اخرش رو به 1 تبدیل کنید و بذارید در اولین فیلد که مربوط به شروع رنج ایپی هست در برنامه ایپی اسکنر و سپس در فیلد دوم که مربوط به انتهای رنج هست همون ایپی رو بذارید ولی در قسمت چهارم به جای 1 عدد 255 رو بذارید.
    و سپس بذارید تا اسکن کنه و "ممکن" هست یکی از اونا یکی از وایرلس های اطراف شما باشه که احتمالش بسیار بسیار کم هست.و وقتی هم میتونید بفهمید که کدوم ایپی وایرلس اطرافتون هست که پورت 23 باز باشه درش و شما وارد پنل بشید و ببینید که اسم وای فایش یکی از وای فای های اطراف شما هست.

موفق باشید

Rz07 و JOK3R از این پست تشکر کرده اند.
بارگذاری...
به انجمن تخصصی امنیت ایران سایبر خوش آمدید . برای مشاهده تمامی تالار ها و امکانات ثبت نام کنید .