انجمن تیم امنیتی ایران سایبر

Question عدم نشان دادن شماره در تلگرام

شروع موضوع توسط lakers ‏10/11/17 در انجمن Client Security Q/A

1. لطفا فایل های خود را جهت ماندگاری در انجمن اپلود کنید در صورت مشاهده لینک اپلود خروجی , تاپیک حذف خواهد شد .
    بستن اطلاعیه
بستن اطلاعیه

درود مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .

حامی مسابقات و برگزار کننده دوره های پیشرفته ارزیابی امنیت برای سازمان ها فتح پرچم (CTF)
  1. lakers
    کاربرتازه وارد

وضعیت:
    mohammad
    Main os:
    Windows
    با سلام
    میخواستم بدونم ایا راهی هست بشه شماره موبایل خودمان را پنهان کنیم؟چطور اصلا شماره موبایل ما با فرستادن پیام از ما به طرف مقایل برای ان شخص نمایش داده می شود؟؟ ایا به ثبت بودن شماره موبایل ما در مخاطبین طرف ربط دارد؟؟
    سپاس

2. 0x3a
    مدیریت انجمن

وضعیت:
    ایران ، خوزستان ، اهواز
    Name:
    Taha
    Main os:
    Windows
    اگر شماره شخص شماره ۱ در گوشی شخص شماره ۲ ثبت شده باشد ولی شماره شخص شماره ۲ در گوشی شخص شماره ۱ ثبت نشده باشد در صورتی که شخص شماره ۲ به شخص شماره ۱ پیام بدهد شماره تلفن شخص شماره ۲ قابل رویت خواهد بود برای این که چنین اتفاقی پیش نیاید باید مخاطب را از گوشی خود حذف کنید البته از داخل تلگرام باید اقدام به حذف کنید

JOK3R، Sir.h4m1D، F4LL3N و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. lakers
    کاربرتازه وارد

وضعیت:
    mohammad
    Main os:
    Windows
    ممنون دوست عزیز: این قدر 1 و 2 شد که قاتی کردم :( بگذارید سئوالم را یک جور دیگه بپرسم:
    1. من شماره یک طرف را توی گوشی خودم دارم و ان طرف اکانت تلگرام داره و من از وضعیت انلاین و افلاین بودن طرف با خبرم !! ولی ان طرف شماره موبایل من را ندارد !! ایا به ان طرف پیام بدم توی تلگرام شماره موبایل من برای ان طرف مشخص میشه؟؟
    2.یک نفر برای من یکسرس عکس فرستاد از طریق تلگرام : و بهش شماره موبایل ام را دادم و زمانیکه ان طرف برام عکس را فرستاد شماره موبایل اش برام مشخص شد البته طرف توی لیست مخاطبین من نبود !! این چه علتی دارد؟
    3.یک نوع ارتباط دیگری هست با ای دی تلگرام هست ! که به طرف ای دی خودمان را می دهیم و صحبت می کنیم توی این مواقع شماره موبایل طرف برای ما ظاهر نمی شود !! ایا راهی هست بشه شماره طرف را به دست اورد با ترفند یا هک و...
    سپاس

4. 0x3a
    مدیریت انجمن

وضعیت:
    ایران ، خوزستان ، اهواز
    Name:
    Taha
    Main os:
    Windows
    ۱- بله
    ۲- سیستم تلگرام به این صورت هست که اگر کسی شماره شما را داشت و در مخاطبین شما نبود اگر به شما پیام بدهد شماره اش مشخص می شود
    ۳- حقیقتا ترفندی در این حیطه نمیشناسم حالا اگر دوستان بلد هستن اعلام خواهند کرد
    موفق باشید

JOK3R، blackops، Sir.h4m1D و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
بارگذاری...
به انجمن تخصصی امنیت ایران سایبر خوش آمدید . برای مشاهده تمامی تالار ها و امکانات ثبت نام کنید .