انجمن تیم امنیتی ایران سایبر

چگونه از مودم هک شده استفاده کنم ؟

شروع موضوع توسط alonedeath ‏22/12/14 در انجمن Network Security Q/A

1. لطفا فایل های خود را جهت ماندگاری در انجمن اپلود کنید در صورت مشاهده لینک اپلود خروجی , تاپیک حذف خواهد شد .
    بستن اطلاعیه
بستن اطلاعیه

درود مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .

حامی مسابقات و برگزار کننده دوره های پیشرفته ارزیابی امنیت برای سازمان ها فتح پرچم (CTF)
  1. alonedeath
    کاربرتازه وارد

وضعیت:
    سلام به همه دوستان
    من تقریبا تو بیشتر فروم های هک از جمله کعبه تیم . اشیانه . و ..... پرسیدم و به جواب درستی نرسیدم و حالا میخوام در این فروم سوال خودم رو مطرح کنم
    خب به عنوان مثال من الان مودم یکیو هک کردم و میخوام از نتش استفاده کنم و من وقتی یوزر و پس رو تو مودمم میزنم کانکت نمیشه و من تاحالا از این 100 تا مودم هک کرده تونستم به 2 دوتاشون کانکت شم که از شانس بدم محدودن و دلم نمیاد ..................... خب حالا میخواستم بدونم راهی هست که بشه به بقیشون کانکت شد ؟ لطفا اگه راه حل هارو میگید کامل باشن و پیشنهاد ندید ....
    باتشکر

2. Sir.h4m1D
    مدیر بازنشسته

وضعیت:
    Exploiter
    Name:
    HamiD
    Main os:
    Windows
    RE: استفاده از مودم هک شده

سلام دوست عزیز

اولا که شما جای مناسبی سوال نپرسیدید اینجا جای خوبی نیست

دوما شما مودم رو از طریق http هک میکنید و مشخص نیست طرف شما در کجای این مملکت وجود داره :))

سوما اینکه سیگنال های اون مودم هک شده به سیستم یا موبایل یا هرچیز دیگه نمیرسه اخرین سیگنال که در صورت عادی هستش 30mg

چهارما شما میتونید از اموزش هایی که مربوط به هک مودم هستش رو انجام بدید

---------------
    هک از طریق http در صورتی بدرد شما خواهد خورد که سیگنال اون مودم در نزدیکی شما باشد و بتونید رمز چنج و متصل شوید

سوالی بود در خدمتم

3. root3r
    مدیریت کل سایت

وضعیت:
    Network Security
    Name:
    حسین
    Main os:
    Kali
    RE: استفاده از مودم هک شده

1- درود این کار حرام هست :)
    2-خلاف قوانین کشور بوده و سریعا پیگیری شده و دو سوت شناسایی میشید.
    3-اگر مودم داخل محوده بوده پس از پیدا کردن رمز متصل میشوید در غیر این صورت باید :

پورت های باز شرکت سرویس دهی شناسایی کنید .

ومودم کسی که زدید روی چه حالتی هست ...

و اگر باید چک کنید مک فیلترینک فعال هست یا خیر ...

Mac Address ، نام کامپیوتر شماست، پس می توانید به مودم خود بگویید که به لیست نامهای معرفی شده مجوز دسترسی به شبکه را داده اما به نامهای ناشناخته اجازه ی دسترسی به مودم ندهد

4. Arshia danger

وضعیت:
    داداش به نظر بنده هم اصلا کار درستی نیست بیخیش شو
    گناهه قکر کن کسی همین کارو با تو کنه و ازت استفاده کنه ولی مبحث وایرلس هکینگ از راه دور متفاوته امیدوارم فهمیده باشی!

بارگذاری...
به انجمن تخصصی امنیت ایران سایبر خوش آمدید . برای مشاهده تمامی تالار ها و امکانات ثبت نام کنید .