انجمن تیم امنیتی ایران سایبر

Metasploit / متاسپلویت

شروع موضوع توسط amir22hr ‏27/11/19 در انجمن امنیت سیستم های شخصی

1. لطفا فایل های خود را جهت ماندگاری در انجمن اپلود کنید در صورت مشاهده لینک اپلود خروجی , تاپیک حذف خواهد شد .
    بستن اطلاعیه
بستن اطلاعیه

درود مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد .

حامی مسابقات و برگزار کننده دوره های پیشرفته ارزیابی امنیت برای سازمان ها فتح پرچم (CTF)
  1. amir22hr
    کاربرتازه وارد

وضعیت:
    amir hosse
    Main os:
    Windows
    سلام خدمت دوستان

لطفا راهنمایی کنید هرکس که بلده و با لینوکس و این دسته کار کرده

من خودم به شخصه تازه دارم یادمگیرم و نیاز به آموزش و تمرین بیشتر دارم اگر کسی تمایل داره ممنون میشم بهم کمک کنه و در اینجا آموزش هایی گذاشته بشه

---------------------------------------------------------------------------------

خب من یه مشکلاتی دارم وقتی دارم با متاسپلویت کار میکنم

مشکل اول : وقتی یک فایل که آلوده به کد هست روی یک سیستم عامل (اندروید . ویندوز) میریزم فقط در صورتی بهش دسترسی دارم که دستگاه ها به مودمم وصل باشن و اگر مثلا نت خودشون باشه دیگه نمی تونم با اون فایل ویروس بهش دسترسی داشته باشم که بعدا فهمیدم باید آي پی استاتیک باشه ولی بازم این مشکل هست...

مشکل دوم : چطور میتونم دسترسی گرافیکی به دستگاه شخص داشته باشم؟ الان فقط میتونم از طریق محیط ترمینال بهش دسترسی داشته باشم...

مشکل سوم: چطور میشه این فایل متاسپولیت رو با یک بار اجرا . همیشه باز باشد . چون وقتی یک بار اجراش کردی بعد طرف نتشو خاموش روشن کنه یا دستگاشو ریستارت کنه دیگه درسترسی نداری...

مشکل چهارم: ایا میشه از طریق لینک هم مثل همین کد های متاسپولیت کاری کرد که دسترسی باز بشه ؟...

فعلا اگه میشه اینا رو جواب بدید تا مشکلات بعدی هم بگم ...

بارگذاری...

کاربرانی که از تاپیک دیدن کرده اند (کل: 15)

1. TamazB
  2. hackerman1
  3. Juaninator
  4. Ruiner
  5. blackops
  6. DawnInAllah
  7. Enetpropo
  8. amir22hr
  9. h4cxx
  10. Stubborn
  11. DR.Kali
  12. Sensor
  13. shahram07
  14. Monocots57
  15. moein.slx22
به انجمن تخصصی امنیت ایران سایبر خوش آمدید . برای مشاهده تمامی تالار ها و امکانات ثبت نام کنید .