رفتن به مطلب

با توجه به آماده سازی و تامین زیرساخت لازم جهت تبدیل انجمن به یک منبع آموزشی در حوزه امنیت و ارزیابی امنیت، لطفا فایل های خود را در انجمن پیوست نمایید. در غیر این صورت تاپیک شما حذف خواهد شد.

mohsensd1373

سوال درمورد تامیین امنیت کدهای Php از کپی شدن

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

می خواستم بدون راهی برای جلوگیری از کپی کردن کد های php هست ؟

یه افزونه ورپرس نوشته شده حالا برنامه نویس چون این افزونه رو در اختیار مشتری قرار میده می خواد یک طوری جلوشو بگیره که مثلا با یک مقدار تغییر اونو به نام خودش نکنه و محتوا افزونه یا کد رو حفظ کنه

باتشکر اگر راهنمایی کنیید ممنون می شوم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام برا این کار میتونید از نرم افزار ion cube استفاده کنید

لینک به ارسال

سلام

متاسفانه ion cube سنگینی در اجرا کد رو بهمراه داره وانقضا تاریخ و هم در صورت خرید هزینه زیادی که نمیه سرفه

دنبال راهی هستم مثلا بصورت ریموت قسمتی از فایل اصلی رو از سرور بخونه ونتونه اطلاعاتش رو برداره یا اینکه شما اگر راهی بلد هستید لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

@mohsensd1373

سلام خدمت شما ,

درمورد بحث جلوگیری از کپی و سو استفاده راه صد در صدی وجود نداره چرا که در هر صورت امکان Decode و دسترسی به سورس نرم افزار میباشد .

بنده با توجه به تجربه ناچیز خود چند راهکار ارائه خواهم داد :

1-استفاده از ioncube که با رمز گذاری بر روی فایل های php امکان دسترسی به فایل اصلی php رو از بقیه سلب خواهید کرد . در صورتی که خواستید از این روش استفاده کنید اطلاع دهید روش استفاده رو ذکر کنم ...

2- استفاده از sourceguardian میباشد که قابلیت رمزنگاری سورس برنامه و قفل گذاری را میباشد یکی از ویژگی های مهم این نرم افزار قابلیت قردادن , domain name , Server ip Address و تاریخ لایسنس برای نرم افزار خود میباشد .

یکی دیگر از ویژگی های مثبت sourceguardian , درصورت تغییر حتی بخش کوچکی از در فایل encode شده کل برنامه از کار خواهد افتاد ...

سایت اصلی این نرم افزار :

برای مشاهده این بخش نیازمند ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری خود میباشید.

جهت استفاده نیاز به لایسنس دارید که فکر میکنم توسط مدیریت قابل تهیه خواهید بود .

@root3r

لینک به ارسال

دست شما درد نکنه و خیلی ممنون اما من اصلا از این دو راه نمی تونم استفاده کنم دلیل اول اینه که فشار خاصی به سرور برای خواندن این کد ها میاد دلیل دوم اینه که باید مثلا ioncube روی سرو مشتری نصب باشه دلیل سوم هم اینه که این یک افزونه وردپرسی است که بعد از کد شدن به مشکل وتداخل با وردپرس بر می خوره

اما یک راهی فعلا روش کار می کنم اینه که این افزونه رو بصورت یک اسکریپت روی سایت آپ کنم بعد با آی فریم به افزونه وصل کنم

به نظر شما مشکل امنیتی خاصی می تونه داشته باشه با این روش

باتشکر از پاسخ شما

لینک به ارسال

از sourceguardian استفاده کنید با محدودیت خاص ...

ارتباط از طریق iframe ؟ فکر نمیکنم برای ارتباط باشه

لینک به ارسال

هزینه sourceguardian برای یک افزونه اصلا بسرفه نیست

برای ارتباط نه برای نمایش و استفاده در وردپرس

در هرصورت مراتب تشکر من رو خدمتتون پذیرا باشید

باتشکر

برای مشاهده این بخش نیازمند ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری خود میباشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

تاریخچه انجمن امنیتی ایران سایبر

شرکت امنیتی ایران سایبر با بکار گیری افراد متخصص در حوزه امنیت و ارائه راه کار در زمینه امنیت شبکه و امنیت بانک های اطلاعاتی در سال ۲۰۰۹ کار خود را آغاز نمود.

این شرکت با تعریفی جدید از ارائه خدمات و مشاوره در حوزه امنیت سازمان ها و مراکز، تست نفوذ، و برنامه نویسی در تعاملی سازنده با سازمان ها، مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و آماده همکاری با شرکت ها و ارگان های مختلف می باشد.

رعایت قوانین

شرکت و انجمن امنیتی ایران سایبر با توجه به حضور مجاز و رسمی در محافل امنیتی و شرکت های ارزیابی امنیت ملزم به رعایت قوانین بوده و کاربران انجمن نیز ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

• اضافه کردن...