رفتن به مطلب

با توجه به آماده سازی و تامین زیرساخت لازم جهت تبدیل انجمن به یک منبع آموزشی در حوزه امنیت و ارزیابی امنیت، لطفا فایل های خود را در انجمن پیوست نمایید. در غیر این صورت تاپیک شما حذف خواهد شد.

Sir.h4m1D

سایت Monji-Sec مورد نفوذ قرار گرفت !

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز

برای مشاهده این بخش نیازمند ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری خود میباشید.

این سایت هک ساپورت هست و همیشه پر ادعا که بعد از دیفیس شدن توسط تیم ادرس سایت رو تغییر داد .

دامین جدید این سایت هم به دلیل سوء استفاده از نام امام زمان عج تغییر چهره داده شد افرادی که هیچگونه ادبی ندارند اسم ... .

انشالله به روزی برسیم از اسم اقا امام زمان عج سوء استفاده نکنیم و به ایشان احترام بگذاریم !

لینک اثبات :

Iran Cyber Security

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

دو تا بچه فقط بلدن هاست دامنه بخرن

تیم امنیتی بزنن انگار شده خاله بازی جدیدا 

1% هم از امنیت هک سر رشته ندارن 

این که بماند نه شعور دارن نه معرفت نقل نبات دهنشون شده فحش یکم فرهنگ داشته باشید اگه ادعا ایرانی بودن میکنید 

بعد ادعا میکنند یاران آقا امام زمان (عج) هستن 

استغفرالله 

./

لینک به ارسال

والا من قبلش این سایتو به فتا و اداره فیلترینگ گزارش دادم . گفتم که از نام امام زمان سو استفاده میکنند .

تو کدوم حدیث یا قرآنی نوشته که امام زمان فققط متعلق به ایران است ؟

سایت ایرانی میزدند مینوشتن هکید بای سربازان امام زمان  .

همینا قرآن جدید اختراع کردن .

شما سربازه امام زمان هستید . سایت قرآنی باز کنید با موضوع پند ها و اندرز ها نه تیم هک و اختلاص گرانه .

جالبش اینجاس هر روز با یک آیدی و یک یوزر میومدن به بنده و تیم ها فوش دادن . همین شد کلا از یاهو و .. اومدیم بیرون .

خوشحالیم که تمامی پست هاشون از DB پاک شد . :53: 

باید بایستند و back بدن به پست ها .

من بهشون هم گفتم اگه دوست دارید هک یا هکر شید  برید واسه خودتون ایران سایبر یه تاپیک هست به اسمه ( هکر های تازه وارد )

اونجا واسه خودتون پست بدید .  :53: 

البته کاش حمید جان عنوانو میزد سایت تفریحی و سرگرمیه monji sec  بهتر بود تا تیم امنیتی  : دی

به قول خودشون باشد که رستگار شوند .  

جائی‌که مردم از دولتشان بترسند، ظلم حاکم است؛ جائی‌که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.

Gnu/Linux Telegram Channel : https://Telegram.me/GnuLinuxTeach

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

تاریخچه انجمن امنیتی ایران سایبر

شرکت امنیتی ایران سایبر با بکار گیری افراد متخصص در حوزه امنیت و ارائه راه کار در زمینه امنیت شبکه و امنیت بانک های اطلاعاتی در سال ۲۰۰۹ کار خود را آغاز نمود.

این شرکت با تعریفی جدید از ارائه خدمات و مشاوره در حوزه امنیت سازمان ها و مراکز، تست نفوذ، و برنامه نویسی در تعاملی سازنده با سازمان ها، مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و آماده همکاری با شرکت ها و ارگان های مختلف می باشد.

رعایت قوانین

شرکت و انجمن امنیتی ایران سایبر با توجه به حضور مجاز و رسمی در محافل امنیتی و شرکت های ارزیابی امنیت ملزم به رعایت قوانین بوده و کاربران انجمن نیز ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

• اضافه کردن...