رفتن به مطلب

با توجه به آماده سازی و تامین زیرساخت لازم جهت تبدیل انجمن به یک منبع آموزشی در حوزه امنیت و ارزیابی امنیت، لطفا فایل های خود را در انجمن پیوست نمایید. در غیر این صورت تاپیک شما حذف خواهد شد.

Nima Danger

رفع ابهامات

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

در خصوص تایپیک

برای مشاهده این بخش نیازمند ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری خود میباشید.

یک سری ابهاماتی پیش امده است که برای دوستان سوء تفاهمی پیش امده است...

ظاهرا به دلیل امنیت پایین پسورد اکانت بنده در سایت ایران سایبر اکانت بنده مورد نفوذ قرار گرفته است که باعث شده است شخصی به اکانت بنده دسترسی پیدا کند و پستی در تایپیک فوق که حاوی یک لینک ایپی لاگر بوده قرار دهد. که باید به اطلاع دوستان برسانم که این عمل زشت و ناپسند و بچه گانه از سمت بنده سر نزده و بنده وقتی تایپیک رو دیدم و با پسورد خود که لاگین کردم اررور worn password داد و بنده از طریق ریست کردن پسوردم الان لاگین شدم.

ایپی بنده اختصاصیه و در هر سایتی که وارد میشم با ایپی خودم وارد خواهم شد ، حتی اگر سایتی (هر سایتی) را مورد نفوذ قرار دهم با ایپی خود وارد خواهم شد لذا که بنده از کسی ترس و واهمه ای ندارم و نخواهم داشت.

دوستانی که با بنده ارتباط نزدیکی دارند با اخلاق بنده آشنا هستند و میدونن که بنده هیچ وقت مرتکب چنین اقدامات لمرانه و بچه گانه نخواهم شد و روی سایت دوستانم هیچ تست و تمرینی انجام نخواهم داد.

و حمید جان از شما انتظار نمیرفت که یک طرفه به قاضی برید چرا که شما به خوبی بنده رو میشناسی و شما اگر به عقل خودتون رجوع کنید میبینید که گذاشتن ایپی لاگر توی سایت برای بنده هیچ منفعتی نداره و هیچ دلیلی نداره که اینکارو بکنم و من هیچ وقت چهره خودم رو با این بچه بازی ها خراب نمیکنم.

به هر حال وظیفه دونستم که این قضیه رو روشن که ابهام و کدورت و سوء تفاهمی پیش نیاد.

و همچنین بابت این اتفاق که مقصرش هم خود هستم عذر خواهی میکنم.

باشد که همگی به راه راست هدایت شویم

و من الله توفیق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم در یاهو به شما گفتم نیما جان که این موضوع رو پیگیری میکنیم

شخص مورد نظر به خیال خودش با وی پی ان وارد شده که ما ای پی اصلی ایشون رو تطبیق دادیم

درسته شما یکی از دوستان و همکاران ما هستید و ما قضیه رو حل خواهیم کرد نیما جان

باز هم از موضوع پیش امده عذرخواهی میکنم بنده !

ما هم گفتیم که لطفا پسووردهای خودتون رو عوض کنید ولی فکر کنم شما متوجه نشدید

یاحق

Iran Cyber Security

لینک به ارسال

با سلام ...

شما که در زمینه هک وارد هستید چرا پسود ساده ؟ مثل این که پسورد شما 123456 هست که به این ساده گی هک (کرک) شده !

2 - حمید یکی از مدیران این انجمن هستن و حق دارن این موضوع رو پیگیری کنن !

.... موفق باشد !

53.gif

The Names Can Be Fake But The Abilities Never

[ Auto Exploiter Project ]

[ White Hat Hacker ]

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

تاریخچه انجمن امنیتی ایران سایبر

شرکت امنیتی ایران سایبر با بکار گیری افراد متخصص در حوزه امنیت و ارائه راه کار در زمینه امنیت شبکه و امنیت بانک های اطلاعاتی در سال ۲۰۰۹ کار خود را آغاز نمود.

این شرکت با تعریفی جدید از ارائه خدمات و مشاوره در حوزه امنیت سازمان ها و مراکز، تست نفوذ، و برنامه نویسی در تعاملی سازنده با سازمان ها، مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و آماده همکاری با شرکت ها و ارگان های مختلف می باشد.

رعایت قوانین

شرکت و انجمن امنیتی ایران سایبر با توجه به حضور مجاز و رسمی در محافل امنیتی و شرکت های ارزیابی امنیت ملزم به رعایت قوانین بوده و کاربران انجمن نیز ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

• اضافه کردن...